Nachádzate sa: Úvod > O nás

O nás

Mnohí ľudia sa pýtajú, čo má spoločné Pneumoto s.r.o. ( názov vystihuje asi najviac predajňu pneumatík) so 711ShopZone a foxracing.sk .. odpovieme jednoducho.. predsa všetko!! Pneumoto s.r.o. je obchodný názov firmy, ktorá vlastní predajňu 711ShopZone v Hornej Strede ( popisné č. 711) a zároveň prevádzkuje svoj vlastný online shop www.foxracing.sk . Aby sme to však vzali po poriadku...

Históriu firmy Pneumoto s.r.o. začali písať v 90-tych rokoch bratia Juraj a Martin Černokovci, keď prevádzkovali v Piešťanoch predajňu pneumatík, autodielov a pneuservis. Začiatky boli náročné, ale poctivou prácou, férovosťou a ochotou voči zákazníkom, sa postupne prepracovali medzi najlepšie predajne v regióne. Stále sa však ozývala ich srdcová záležitosť – vášeň pre motorky a vtedy dostala myšlienka na rozšírenie sortimentu jasné kontúry - vytvoriť kvalitnú moto predajňu.

V roku 2002 sa tak začala nová éra firmy Pneumoto s.r.o a to tým, že sme sa stali oficiálnym importérom značiek FOX a SHIFT, ktoré vyrábajú špičkové oblečenie a doplnky pre motorkárov, cyklo oblečenie a oblečenie na voľný čas.

Výrazným míľnikom v histórii spoločnosti bolo spustenie webu a e-shopu www.foxracing.sk v roku 2004, ktorý – s patričnými zmenami - funguje dodnes. Prevádzkovaním e-shopu sa rozšírilo naše pôsobenie do nového, virtuálneho rozmeru.

Rokmi sa maloobchodný i veľkoobchodný predaj rozširoval, do portfólia spoločnosti sme postupne pridávali ďalšie overené, kvalitné značky a produkty, vďaka čomu firma rástla a prosperovala, hoci i nás postretli neúspechy, či chyby, ale z nich sme sa poučili a pokračovali ďalej v pôvodnej vízii o dobre fungujúcej predajni. Nastal však moment, kedy predajňa v Piešťanoch prestala spĺňať naše potreby, preto bolo nevyhnutné urobiť ďalší významný krok a zabezpečiť rozmerovo a dizajnovo adekvátne priestory. Postavili sme preto novú predajňu so skladom s názvom 711ShopZone v Hornej Strede, kam sme sa v roku 2011 presťahovali a vznikla tak luxusná nákupná zóna s rozlohou 500m2 a sklad, z ktorého distribuujeme denne množstvo zásielok nielen do SR, ale celej EU.

Sortiment nami ponúkaného tovaru sme v roku 2012 rozšírili o kolekciu kvalitného oblečenia švédskeho výrobcu s 80-ročnou tradíciou Halvarssons – Jofama – Lindstrands, ktorý má v ponuke kompletné oblečenie na cestné a cestovné motocykle. Využívaním kvalitných materiálov, vyspelých technológii v oblasti zvýšenia úžitkových vlastností a čo je veľmi dôležité, prepracovanými strihmi, sa radí táto značka medzi svetové špičky. Dokonca, je táto firma autorom vôbec prvých motokrosových nohavice na svete, ktoré vyrobili z kože.

V roku 2013 sme získali status „Autorizovaného predajcu motocyklov Husqvarna“, na ktorý sme patrične hrdí a výrazne sa tak priblížili naše sny o moto predajni k realite. Zároveň sme spustili online shop www.husqvarna-moto.sk. Našim zákazníkom vieme ponúknuť nie len odborné poradenstvo, kvalitný záručný a pozáručný servis, ale aj možnosť výhodného financovania prostredníctvom leasingu. Tieto výhody rovnako ponúkame záujemcom o značkové skútre Peugeot, ktoré tiež našli stabilné miesto v našej ponuke.

Keďže sami vieme, aké ťažké je presadiť sa a hlavne bojovať s nepriaznivými okolnosťami v rámci financovania moto športu, rozhodli sme sa podporiť mladých motokrosových jazdcov a spolu s partnermi sme založili motokrosový team Popper 711 MX team, ktorého členovia Michal Novocký, Jozef Posluch a Ladislav Kolaja, jazdia na motocykloch Husqvarna. Nemenej aktívne podporujeme rôzne motokrosové, enduro, či cyklo podujatia, čím sa snažíme prispievať k udržaniu aktívneho diania na Slovensku. Obzvlášť sme hrdí na našich sponzorovaných jazdcov ako je Štefan Svitko a Ivan Jakeš, ktorí môžu aj vďaka našej podpore aj naďalej dosahovať na Dakarskej rely skvelé výsledky. Tomáš Šimko a Martin Kohút patria rovnako k našim úspešným motokrosovým jazdcom, ktorí každoročne siahajú na prvé priečky vo svojich triedach, a to nie len v rámci SR.

Pôvodné zameranie firmy Pneumoto s.r.o. sa rokmi síce zmenilo, ale naše ľudské hodnoty, pracovitosť, charakter a priority sa stále zachovali. Našou víziou do budúcnosti je, aby sme sa naďalej rozvíjali, hľadali nové možnosti ako sa zlepšiť a zároveň pokračovali v budovaní stále sa rozrastajúcej komunity zákazníkov, ktorí u nás radi nakupujú a odporúčajú nás svojim známym, či priateľom, čo je najlepší dôkaz ich spokojnosti.

Stále sa totiž držíme myšlienky Tomáša Baťu: „Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení.“


711 Shop ZoneMX ShopPneumoto

Quatro Youtube Facebook
Sk En De Hu Ru